Kordyceps v balení
Kordyceps v kapsuliach


Kordyceps

Biologicky aktívny doplnok firmy Tiens
- prírodné antibiotikum -

Cena: 1497,-Sk

Spôsoby platby a dovozu
Kontakt na mňa
Fórum

www.zdravystyl.sk

Kordyceps v balení
Cordyceps sinensis


Kordyceps čínsky (cordyceps sinensis ) - je podobný živej bytosti. Môže patriť k skupine flóry, aj ku skupine fauny. Domovom Kordycepsu sú vysoké hory Číny: provincie Sycuan, Junnan, Cinchaj a Tibet. Forma jeho existencie je udivujúca. V podstate Kordyceps - dvojjediné bytie. Je aj rastlina, aj hmyz. Kordyceps v zimnom období žije v zemi vo forme zámotku. Objavuje sa uňho narastanie chĺpkov, ktoré s nástupom letného obdobia vychádzajú spod zeme na povrch a Kordyceps sa naplno stáva rastlinou. S nástupom letnej sezóny askospóra vystreľuje z dcérskej cysty. Vyrastá spóra, ktorá sa usádza na larvu motýľa a začína existovať ako parazit. Zasiahnutá larva sa zarýva do zeme. V zime sa premieňa na baktériu. Jadro baktérie ničí vnútorné orgány larvy, ale rohovinový obal larvy zostáva neporušený.

Kordyceps sa nachádza vo vysokohorských polohách 3500 m nad úrovňou mora. Larva Kordycepsu má neobyčajnú schopnosť prežitia, vyživuje sa koreňovým systémom vysokohorských rastlín, vrátane horca, astragala, ofiopogona. Počas dvojročného vývinu pod zemou vydrží dlhé hladovanie ,chlad a nedostatok kyslíka. Telo Kordycepsu je bohaté na výživné látky a na špecifické biologické zložky, patriace vysokohorským rastlinám.

V Číne je Kordyceps tradičným liekom národnej fytoterapeutickej farmácie. Je na úrovni takého všeobecne známeho prostriedku na upevnenie zdravia a zvýšenia tonusu, ako je ženšen a mladé parožky niektorých jeleňov.

História používania Kordycepsu v Číne, ako prostriedku na upevnenie zdravia a profylaxie je stará vyše 1200 rokov. Pred mnohými storočiami Čínania považovali Kordyceps za boží zázrak, talizman. Čínski liečitelia hovorili, že Kordyceps pomáha ľudom pri zbavovaní sa mnohých neduhov.

Korporácia „Tiens“, využitím výsledkov vedy, uplatnila modernú technológiu výroby. Špeciálne pre fyzicky slabých ľudí , vyrobila „Kordyceps“ v kapsliach.

Škála použitia prírodného Kordycepsu na profylaxiu:

1. Ako vysoko efektívny prostriedok pre imunologickú reguláciu. Regulačné účinky Kordycepsu sa prejavujú v dvoch smeroch: môže nielen posilniť imunitu, ale aj v racionálnej miere znížiť nadbytok imúnneho stavu niektorých ľudí.
2. Slúži ako prírodné antibiotikum. Kordyceps má baktériostatické účinky proti niekoľkým desiatkam patogénnych baktérií vrátane pneumokokov, streptokokov a zlatého stafylokoka.
3. Protizápalové účinky. Protizápalový účinok Kordycepsu je vyšší ako u hydrokortizonu.
4. Primerane rozširuje krvné cievy, zvyšuje krvné zásobovanie srdca a pľúc. Vďaka tomu, že v žiaducej miere zvyšuje prietok krvi v koronárnej artérii môže predísť vzniku trombu.
5. Kordyceps má také farmakologické efekty ako je zvýšená schopnosť odolávať únave, nedostatku kyslíka, znižuje množstvo lipidov v krvi, spôsobuje uspokojenie, zvyšuje schopnosť buniek proti okysleniu. Všetky vyššie uvedené farmakologické účinky Kordycepsu sa stali vedeckým základom liečenia množstva chorôb. Mnohonásobné klinické pozorovania ukázali tri základné osobitosti Kordycepsu:

1. Široká škála použitia.
2. Veľká pomocná úloha v liečbe vďaka dobrým účinkom.
3. Bez toxikácie vedľajších účinkov.

Kordyceps „Tiens“ v mäkkých kapsliach, s uplatnením súčasnej technológie separácie, sa získava z mycélia prírodného Kordycepsu. Po fermentácii Kordycepsu získanú masu drvia na prášok a balia do kapslí. Kordyceps je schopný regulovať imunitu, zvyšovať odolnosť organizmu, zmierňovať únavu, potláčať rakovinové nádory. Tento produkt neobsahuje hormóny a iné povzbudzujúce látky. Je ideálnym prostriedkom pre ľudí fyzicky slabých so zníženou imunitou, pre tých, ktorí sa rýchlo unavia, obézne osoby a ľudí s rakovinovými ochoreniami.

Chcem si to kúpiť...
Ak si chcete tento unikátny produkt čínskej medicíny kúpiť, navštívte internetový obchod alebo ma priamo kontaktujte.


NAJ.sk

©2006 www.zdravystyl.sk